Unemaailm

Rätikud

Meie valikus leidub mitmeid erinevaid rätikuid, mis aitavad sul luua mugavust ja luksust igas olukorras.

Käterätikud: Meie käterätikud on saadaval nii froteest, bambusest kui ka mikrokiud kangast. Need on mõeldud igapäevaseks kasutamiseks vannitoas, köögis või mujal, pakkudes sulle pehmust ja imavust igal hetkel.

Saunalinad: Meie saunalinad on suurepärane valik pärast värskendavat suplust saunas või basseinis. Saadaval erinevates suurustes ja materjalides, tagavad meie saunalinad sinu mugavuse ja heaolutunde pärast lõõgastavat sauna.

Saunaseelikud: Unemaailma saunaseelikud on praktilised ja stiilsed ning ideaalsed kaaslased saunaskäiguks. Valmistatud kvaliteetsest materjalist, tagavad need sulle mugavuse ja vabaduse liikumiseks sauna nautimisel.

Hommikumantlid: Meie hommikumantlid on mugavad ja luksuslikud ning sobivad suurepäraselt hommikusteks rituaalideks või õhtuseks lõõgastumiseks. Saadaval erinevates suurustes ja värvitoonides, pakuvad meie hommikumantlid sulle pehmust ja stiili igal ajal.

Avasta meie lai valik rätikuid ja leia endale just sobivad, mis täiendavad su kodu ja muudavad su igapäevased hetked veelgi nauditavamaks!

Näitan 1–9 tulemust 48-st

Shopping Cart