Unemaailm

Kattemadratsid

Unemaailma kattemadratsite kategoorias leiad mitmekülgse valiku, mis aitavad sul oma magamiskogemust täiustada. Meie tootevalikusse kuuluvad “Home” ja “LUX Home” sarja kattemadratsid.

“Home” kattemadratsid on 5 cm paksused ja valmistatud poroloonist, olles samal ajal kahepoolse disainiga. Üks külg on mõeldud kasutamiseks suviseks hooajaks ja teine tavaliseks. Need kattemadratsid on suurepärane võimalus uue madratsi kaitseks, vanema madratsi uuendamiseks või diivanvooditel magamise mugavamaks muutmiseks.

“LUX Home” kattemadratsid on 6 cm paksused ja valmistatud kõrgkvaliteetsest lateksist, mis sobib suurepäraselt allergikutele, kuna takistab tolmulestade paljunemist. Need kattemadratsid on väga elastsed, järgides täiuslikult inimese kehakuju, mis tagab ergonoomilise magamisasendi ja vähendab ebamugavustunnet.

Kõikide meie kattemadratsite katted on varustatud lihtsasti avatavate lukkudega, võimaldades neid hõlpsalt eemaldada ja pesumasinas pesta. See muudab meie kattemadratsid äärmiselt hügieenilisteks ja kergesti hooldatavateks.

Näitan 1–9 tulemust 12-st

Shopping Cart